25LC256X-I/ST
Productnummer DigiKey
25LC256X-I/ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC256X-I/ST
Beschrijving
IC EEPROM 256KBIT SPI 8TSSOP
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 256Kbit SPI 10 MHz 8-TSSOP
EDA/CAD-modellen
25LC256X-I/ST Modellen
Klokfrequentie
10 MHz
Verpakking
Buis
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)