25LC512-I/SN
Productnummer DigiKey
25LC512-I/SN-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
25LC512-I/SN
Beschrijving
IC EEPROM 512KBIT SPI 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EEPROM Geheugen IC 512Kbit SPI 20 MHz 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
25LC512-I/SN Modellen
Klokfrequentie
20 MHz
Spanning - voeding
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)