APT29F100B2
Productnummer DigiKey
APT29F100B2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT29F100B2
Beschrijving
MOSFET N-CH 1000V 30A T-MAX
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 1000 V 30 A (Tc) 1040W (Tc) Through-hole T-MAX™ [B2]
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 2,5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
260 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
8500 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1040W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
1000 V
Apparaatpakket leverancier
T-MAX™ [B2]
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
440mOhm @ 16A, 10V