APT56M60B2 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
onsemi
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Infineon Technologies
Op voorraad: 310
STMicroelectronics
Op voorraad: 237
N-kanaal 600 V 60 A (Tc) 1040W (Tc) Through-hole TO-247 [B]
APT56M60B2
Productnummer DigiKey
APT56M60B2-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APT56M60B2
Beschrijving
MOSFET N-CH 600V 60A TO247
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
5V @ 2,5mA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
280 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±30V
Verpakking
Buis
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
11300 pF @ 25 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
1040W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Through-hole
Spanning ontlading-bron (Vdss)
600 V
Apparaatpakket leverancier
TO-247 [B]
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
130mOhm @ 28A, 10V