AT91M40800-33AU
Productnummer DigiKey
AT91M40800-33AU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AT91M40800-33AU
Beschrijving
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM7® AT91 Microcontrollers IC 16/32-bit 33MHz ROMless 100-LQFP (14x14)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AT91M40800-33AU Modellen
Categorie
Aantal I/O's
32
Fabr.
Soort programmageheugen
ROMless
Serie
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Type oscillator
Extern
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kernprocessor
ARM7®
Type montage
Opbouwmontage
Kerngrootte
16/32-bit
Apparaatpakket leverancier
100-LQFP (14x14)
Snelheid
33MHz