ATM90E36A-AU-R
Productnummer DigiKey
ATM90E36A-AU-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
ATM90E36A-AU-RCT-ND - Cut Tape (CT)
ATM90E36A-AU-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATM90E36A-AU-R
Beschrijving
IC ENERGY METER 1.8V/3V 48TQFP
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
3-fasen Meter IC 48-TQFP (7x7)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATM90E36A-AU-R Modellen
Categorie
Stroom - voeding
23mA
Fabrikant
Microchip Technology
Spanning - voeding
2.8 V ~ 3.6 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type meter
3-fasen
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Ingangsimpedantie
50kOhm, 80kOhm, 120kOhm
Type montage
Opbouwmontage
Meetfout
0,5%
Verpakking / doos
48-TQFP
Spanning - I/O hoog
2,8V, 3,6V
Apparaatpakket leverancier
48-TQFP (7x7)
Spanning - I/O laag
0,4V, 0,8V