ATMEGA168-20AU
Productnummer DigiKey
ATMEGA168-20AU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA168-20AU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA/CAD-modellen
ATMEGA168-20AU Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz