ATMEGA168-20AUR
Productnummer DigiKey
ATMEGA168-20AURTR-ND - Tape & Reel (TR)
ATMEGA168-20AURCT-ND - Cut Tape (CT)
ATMEGA168-20AURDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA168-20AUR
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA/CAD-modellen
ATMEGA168-20AUR Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
20MHz