ATMEGA168-20MQR is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)
Microchip Ethernet of Everything | Digi-Key Daily
ATMEGA168-20MQR
Productnummer DigiKey
ATMEGA168-20MQRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA168-20MQR
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATMEGA168-20MQR Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)
Snelheid
20MHz