ATMEGA16A-PU
Productnummer DigiKey
ATMEGA16A-PU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA16A-PU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-PDIP
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATMEGA16A-PU Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
1K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x10b
Kernprocessor
AVR
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
40-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
40-DIP (0,600", 15,24mm)