ATMEGA16M1-AU
Productnummer DigiKey
ATMEGA16M1-AU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA16M1-AU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA/CAD-modellen
ATMEGA16M1-AU Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Serie
RAM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 11x10b; D/A 1x10b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
16MHz