ATMEGA32-16AU
Productnummer DigiKey
ATMEGA32-16AU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA32-16AU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
ATMEGA32-16AU Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz