ATMEGA325-16MU
Productnummer DigiKey
ATMEGA325-16MU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA325-16MU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)
EDA/CAD-modellen
ATMEGA325-16MU Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 8x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz