ATMEGA8-16PU
Productnummer DigiKey
ATMEGA8-16PU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA8-16PU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-PDIP
EDA/CAD-modellen
ATMEGA8-16PU Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 6x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
16MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)