ATMEGA8515-16AU
Productnummer DigiKey
ATMEGA8515-16AU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA8515-16AU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44TQFP
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
ATMEGA8515-16AU Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
4,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
16MHz