ATMEGA88V-10PU
Productnummer DigiKey
ATMEGA88V-10PU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATMEGA88V-10PU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28DIP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATmega Microcontrollers IC 8-bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 28-PDIP
EDA/CAD-modellen
ATMEGA88V-10PU Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
1K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 6x10b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
10MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
I2C, SPI, UART/USART
Apparaatpakket leverancier
28-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)