ATSAMA5D33A-CU
Productnummer DigiKey
ATSAMA5D33A-CU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATSAMA5D33A-CU
Beschrijving
IC MPU SAMA5D3 536MHZ 324LFBGA
Standaard levertijd fabrikant
7 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
ARM® Cortex®-A5 Microprocessors IC SAMA5D3 1 core, 32-bit 536MHz 324-LFBGA (15x15)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATSAMA5D33A-CU Modellen
Categorie
Ethernet
10/100/1000Mbps (1)
Fabrikant
Microchip Technology
USB
USB 2.0 (3)
Serie
Spanning - I/O
1,2V, 1,8V, 3,3V
Verpakking
Tray
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Status onderdeel
Actief
Veiligheidskenmerken
AES, SHA, TDES, TRNG
Kernprocessor
ARM® Cortex®-A5
Type montage
Opbouwmontage
Aantal kernen/busbreedte
1 core, 32-bit
Verpakking / doos
324-LFBGA
Snelheid
536MHz