ATSAMR30M18AT-I/RM100
Productnummer DigiKey
ATSAMR30M18AT-I/RM100TR-ND - Tape & Reel (TR)
ATSAMR30M18AT-I/RM100CT-ND - Cut Tape (CT)
ATSAMR30M18AT-I/RM100DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATSAMR30M18AT-I/RM100
Beschrijving
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 MODULE
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IC RF TxRx + MCU 802,15,4 6LoWPAN, Zigbee® 700MHz, 800MHz, 900MHz 25-SMD-module
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATSAMR30M18AT-I/RM100 Modellen
Categorie
Frequentie
Fabr.
Geheugengrootte
256kB flash, 40kB RAM
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Seriële interfaces
ADC, I2C, USB
Status onderdeel
Actief
GPIO
16
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Spanning - voeding
1,8V ~ 3,6V