ATSAMR34J18B-I/7JX
Productnummer DigiKey
ATSAMR34J18B-I/7JX-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATSAMR34J18B-I/7JX
Beschrijving
IC RF TXRX+MCU 802.15.4 64TFBGA
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IC RF TxRx + MCU 802,15,4 LoRa™ 137MHz ~ 175MHz, 410MHz ~ 525MHz, 862MHz ~ 1,02GHz 64-TFBGA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATSAMR34J18B-I/7JX Modellen
Categorie
Geheugengrootte
256kB flash, 32kB SRAM
Fabr.
Seriële interfaces
I2S, SPI, USART, USB
Verpakking
Tray
GPIO
27
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding
1,8V ~ 3,63V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stroom - inkomend
14,8mA ~ 15,8mA
Type
TxRx + MCU
Stroom - uitgaand
32,5mA ~ 94,5mA
RF familie/standaard
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C