ATTINY10-TS8R
Productnummer DigiKey
ATTINY10-TS8RTR-ND - Tape & Reel (TR)
ATTINY10-TS8RCT-ND - Cut Tape (CT)
ATTINY10-TS8RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATTINY10-TS8R
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1KB FLASH SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATtiny Microcontrollers IC 8-bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH SOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATTINY10-TS8R Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
32 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 4x8b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
AVR
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
10MHz