ATTINY13-20SSU
Productnummer DigiKey
ATTINY13-20SSU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATTINY13-20SSU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
9 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATtiny Microcontrollers IC 8-bit 20MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
ATTINY13-20SSU Modellen
Fabr.
EEPROM-grootte
64 x 8
Serie
RAM-grootte
64 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,7V ~ 5,5V
Dataconvertors
A/D 4x10b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
20MHz
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
8-SOIC (0,154", 3,90mm breedte)