ATTINY13V-10SU
Productnummer DigiKey
ATTINY13V-10SU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATTINY13V-10SU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATtiny Microcontrollers IC 8-bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC
EDA/CAD-modellen
ATTINY13V-10SU Modellen
EEPROM-grootte
64 x 8
Serie
RAM-grootte
64 x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
8-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
10MHz
Apparaatpakket leverancier
8-SOIC
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
8-SOIC (0,209", 5,30mm breedte)