ATTINY25V-10PU
Productnummer DigiKey
ATTINY25V-10PU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATTINY25V-10PU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8DIP
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Microcontrollers IC 8-bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 8-PDIP
EDA/CAD-modellen
ATTINY25V-10PU Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
EEPROM-grootte
128 x 8
Verpakking
Buis
RAM-grootte
128 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
10MHz
Type montage
Through-hole
Connectiviteit
USI
Apparaatpakket leverancier
8-PDIP
Randapparatuur
Brown-out detecteren/resetten, POR, PWM, WDT
Verpakking / doos
8-DIP (0,300", 7,62mm)