ATTINY85V-10MU
Productnummer DigiKey
ATTINY85V-10MU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATTINY85V-10MU
Beschrijving
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 20QFN
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Microcontrollers IC 8-bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 20-QFN-EP (4x4)
EDA/CAD-modellen
ATTINY85V-10MU Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
512 x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,8V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
10MHz