ATXMEGA16D4-AU
Productnummer DigiKey
ATXMEGA16D4-AU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATXMEGA16D4-AU
Beschrijving
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 44TQFP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® XMEGA® D4 Microcontrollers IC 8/16-bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ATXMEGA16D4-AU Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
2K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,6V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 12x12b
Kernprocessor
AVR
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
8/16-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz