ATXMEGA16E5-AUR
Productnummer DigiKey
ATXMEGA16E5-AURTR-ND - Tape & Reel (TR)
ATXMEGA16E5-AURCT-ND - Cut Tape (CT)
ATXMEGA16E5-AURDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATXMEGA16E5-AUR
Beschrijving
IC MCU 8/16BIT 16KB FLASH 32TQFP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontrollers IC 8/16-bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA/CAD-modellen
ATXMEGA16E5-AUR Modellen
EEPROM-grootte
512 x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
2K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,6V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz