ATXMEGA32A4-MH
Productnummer DigiKey
ATXMEGA32A4-MH-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATXMEGA32A4-MH
Beschrijving
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 44VQFN
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® XMEGA® A4 Microcontrollers IC 8/16-bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7)
EDA/CAD-modellen
ATXMEGA32A4-MH Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
4K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,6V ~ 3,6V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 12x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz