ATXMEGA32E5-MU
Productnummer DigiKey
ATXMEGA32E5-MU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ATXMEGA32E5-MU
Beschrijving
IC MCU 8/16BIT 32KB FLASH 32QFN
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontrollers IC 8/16-bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-QFN (5x5)
EDA/CAD-modellen
ATXMEGA32E5-MU Modellen
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
4K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
1,6V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 16x12b; D/A 2x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Snelheid
32MHz