DSA1001DL1-024.0000VAO is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Microchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
24 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,7V ~ 3,6V Stand-by (uitschakelen) 4-VDFN
DSA1001DL1-024.0000VAO
Productnummer DigiKey
DSA1001DL1-024.0000VAO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSA1001DL1-024.0000VAO
Beschrijving
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Serie
Stroom - voeding (max.)
6,3mA
Verpakking
Bulk
Klasse
AEC-Q100
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-VDFN
Type
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)
Functie
Stand-by (uitschakelen)
Stroom - voeding (uitschakelen) (max.)
15µA
Uitvoer
CMOS
Basisproductnummer
Spanning - voeding
1,7V ~ 3,6V