DSA1001DL3-024.0000VAO is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Gegevensblad
24 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,7V ~ 3,6V Stand-by (uitschakelen) 4-VDFN
DSA1001DL3-024.0000VAO
Productnummer DigiKey
DSA1001DL3-024.0000VAO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSA1001DL3-024.0000VAO
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Frequentiestabiliteit
±20ppm
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Serie
Stroom - voeding (max.)
6,3mA
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)
Spanning - voeding
1,7V ~ 3,6V