DSA6101ML3B-025.0000TVAO is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Microchip Technology
Op voorraad: 790
Gegevensblad
Op voorraad: 786
25 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,71V ~ 3,63V Inschakelen/uitschakelen 4-VFLGA
DSA6101ML3B-025.0000TVAO
Productnummer DigiKey
150-DSA6101ML3B-025.0000TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-DSA6101ML3B-025.0000TVAOCT-ND - Cut Tape (CT)
150-DSA6101ML3B-025.0000TVAODKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSA6101ML3B-025.0000TVAO
Beschrijving
MEMS OSC AUTO LOWPWR -40C-105C
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Frequentiestabiliteit
±20ppm
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Serie
Stroom - voeding (max.)
3mA (nom.)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
4-VFLGA
Type
Apparaatpakket leverancier
4-VFLGA (2x1,6)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,89mm)
Uitvoer
CMOS
Stroom - voeding (uitschakelen) (max.)
1,5μA (nom)
Spanning - voeding
1,71V ~ 3,63V