DSC1001AL2-016.0000T is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Cardinal Components Inc.
Op voorraad: 0
Gegevensblad
16 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,7V ~ 3,6V Stand-by (uitschakelen) 4-VDFN blootliggende pad
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1001AL2-016.0000T
Productnummer DigiKey
150-DSC1001AL2-016.0000T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC1001AL2-016.0000T
Beschrijving
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - voeding
1,7V ~ 3,6V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Verpakking
Strook
Stroom - voeding (max.)
8mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-VDFN blootliggende pad
Type
Apparaatpakket leverancier
4-VDFN (7x5)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,276" L x 0,197" B (7,00mm x 5,00mm)
Functie
Stand-by (uitschakelen)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)