DSC1001BL2-050.0000
Productnummer DigiKey
150-DSC1001BL2-050.0000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC1001BL2-050.0000
Beschrijving
MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
50 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,7V ~ 3,6V Stand-by (uitschakelen) 4-VDFN
Categorie
Spanning - voeding
1,7V ~ 3,6V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Stroom - voeding (max.)
10,5mA
Verpakking / doos
4-VDFN
Type
Apparaatpakket leverancier
4-VDFN (5x3,2)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Functie
Stand-by (uitschakelen)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)