DSC1001CL2-100.0000 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Abracon LLC
Op voorraad: 0
Gegevensblad
100 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,7V ~ 3,6V Stand-by (uitschakelen) 4-VDFN
DSC1001CL2-100.0000
Productnummer DigiKey
150-DSC1001CL2-100.0000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC1001CL2-100.0000
Beschrijving
MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - voeding
1,7V ~ 3,6V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±25ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Stroom - voeding (max.)
16,6mA
Type
Apparaatpakket leverancier
4-VDFN (3,2x2,5)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Functie
Stand-by (uitschakelen)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)