DSC1004DI1-024.0000 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
Op voorraad: 2.245
Gegevensblad
24 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,7V ~ 3,6V Stand-by (uitschakelen) 4-VDFN
DSC1004DI1-024.0000
Productnummer DigiKey
150-DSC1004DI1-024.0000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC1004DI1-024.0000
Beschrijving
MEMS OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - voeding
1,7V ~ 3,6V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Stroom - voeding (max.)
8mA
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)