DSC1121BM1-030.0000T is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Abracon LLC
Op voorraad: 0
Gegevensblad
30 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 2,25V ~ 3,6V 6-VDFN
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1121BM1-030.0000T
Productnummer DigiKey
150-DSC1121BM1-030.0000T-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC1121BM1-030.0000T
Beschrijving
MEMS CMOS OSC
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - voeding
2,25V ~ 3,6V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Stroom - voeding (max.)
35mA
Type
Apparaatpakket leverancier
6-CDFN (5x3,2)
Frequentie
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Uitvoer
CMOS
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)