DSC1124BL3-100.0000
Productnummer DigiKey
150-DSC1124BL3-100.0000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSC1124BL3-100.0000
Beschrijving
MEMS OSC SO
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 MHz XO (standaard) HCSL Oscillator 2,25V ~ 3,6V 6-VDFN
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DSC1124BL3-100.0000 Modellen
Categorie
Spanning - voeding
2,25V ~ 3,6V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±20ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Stroom - voeding (max.)
42mA
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)