DSPIC30F4011T-30I/PT
Productnummer DigiKey
DSPIC30F4011T30IPTR-ND - Tape & Reel (TR)
DSPIC30F4011T30IPCT-ND - Cut Tape (CT)
DSPIC30F4011T30IPDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC30F4011T-30I/PT
Beschrijving
IC MCU 16BIT 48KB FLASH 44TQFP
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 30F Microcontrollers IC 16-bit 30 MIPS 48KB (16K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DSPIC30F4011T-30I/PT Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
EEPROM-grootte
1K x 8
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
RAM-grootte
2K x 8
Status onderdeel
Actief
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Dataconvertors
A/D 9x10b
Kernprocessor
dsPIC
Type oscillator
Intern
Kerngrootte
16-bit
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)