DSPIC30F6014A-30I/PT
Productnummer DigiKey
DSPIC30F6014A30IP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC30F6014A-30I/PT
Beschrijving
IC MCU 16BIT 144KB FLASH 80TQFP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 30F Microcontrollers IC 16-bit 30 MIPS 144KB (48K x 24) FLASH 80-TQFP (12x12)
EDA/CAD-modellen
DSPIC30F6014A-30I/PT Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Serie
EEPROM-grootte
4K x 8
Verpakking
Tray
RAM-grootte
8K x 8
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
2,5V ~ 5,5V
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Dataconvertors
A/D 16x12b
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)