DSPIC33FJ128GP202-I/SP
Productnummer DigiKey
DSPIC33FJ128GP202-I/SP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC33FJ128GP202-I/SP
Beschrijving
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SPDIP
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 33F Microcontrollers IC 16-bit 40 MIPS 128KB (128K x 8) FLASH 28-SPDIP
EDA/CAD-modellen
DSPIC33FJ128GP202-I/SP Modellen
RAM-grootte
8K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x10b/12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
16-bit
Type montage
Through-hole
Snelheid
40 MIPS
Apparaatpakket leverancier
28-SPDIP
Connectiviteit
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-DIP (0,300", 7,62mm)