DSPIC33FJ128GP802-I/SO
Productnummer DigiKey
DSPIC33FJ128GP802-I/SO-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC33FJ128GP802-I/SO
Beschrijving
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 28SOIC
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 33F Microcontrollers IC 16-bit 40 MIPS 128KB (128K x 8) FLASH 28-SOIC
EDA/CAD-modellen
DSPIC33FJ128GP802-I/SO Modellen
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Buis
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 10x10b/12b; D/A 2x16b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Kerngrootte
16-bit
Type montage
Opbouwmontage
Snelheid
40 MIPS
Apparaatpakket leverancier
28-SOIC
Connectiviteit
CANbus, I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Verpakking / doos
28-SOIC (0,295", 7,50mm breedte)