DSPIC33FJ256GP506A-I/PT
Productnummer DigiKey
DSPIC33FJ256GP506A-I/PT-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC33FJ256GP506A-I/PT
Beschrijving
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 33F Microcontrollers IC 16-bit 40 MIPS 256KB (256K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
EDA/CAD-modellen
DSPIC33FJ256GP506A-I/PT Modellen
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3V ~ 3,6V
Dataconvertors
A/D 18x10b/12b
DigiKey programmeerbaar
Geverifieerd
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)