DSPIC33FJ256GP510-I/PF
Productnummer DigiKey
DSPIC33FJ256GP510-I/PF-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DSPIC33FJ256GP510-I/PF
Beschrijving
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
dsPIC dsPIC™ 33F Microcontrollers IC 16-bit 40 MIPS 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DSPIC33FJ256GP510-I/PF Modellen
Categorie
Grootte programmageheugen
Fabr.
Soort programmageheugen
FLASH
Serie
RAM-grootte
16K x 8
Verpakking
Tray
Spanning - voeding (Vcc/Vdd)
3V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Dataconvertors
A/D 32x10b/12b
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Type oscillator
Intern
Kernprocessor
dsPIC
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)