JANTX1N5190
Productnummer DigiKey
1086-1036-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
JANTX1N5190
Beschrijving
DIODE STANDARD 600V 3A B AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
35 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 600 V 3A Through-hole B, axiaal
Categorie
Inverse hersteltijd (trr)
400 ns
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 µA @ 600 V
Verpakking
Bulk
Soort
Military
Status onderdeel
Actief
Kwalificatie
MIL-PRF-19500/424
Technologie
Type montage
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
600 V
Verpakking / doos
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Apparaatpakket leverancier
B, axiaal
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1.5 V @ 9 A
Basisproductnummer
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)