LM2576-3.3WU is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Texas Instruments
Op voorraad: 483
Gegevensblad
Similar
Texas Instruments
Op voorraad: 621
Gegevensblad
Op voorraad: 60
Op voorraad: 4
Op voorraad: 385
Op voorraad: 6.733
Buck Schakelregelaar IC Positief Vast 3,3V 1 Uitgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 leads + tab), TO-263BA
LM2576-3.3WU
Productnummer DigiKey
LM2576-3.3WU-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM2576-3.3WU
Beschrijving
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
LM2576-3.3WU Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
40V
Verpakking
Buis
Frequentie - schakeling
52kHz
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Apparaatpakket leverancier
TO-263-5
Spanning - ingang (min.)
4V