LM4040CYM3-2.5-TR | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | LM4040CYM3-2.5-TR |
Beschrijving | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 |
Standaard levertijd fabrikant | 16 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Shunt Spanningsreferentie IC ±0,5% SOT-23-3 |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | LM4040CYM3-2.5-TR Modellen |
Categorie | Temperatuurcoëfficiënt 100ppm/°C |
Fabrikant Microchip Technology | Ruis - 10 Hz tot 10 kHz 35µVrms |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Stroom - kathode 65 µA |
Status onderdeel Actief | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 85°C (TA) |
Referentietype Shunt | Type montage Opbouwmontage |
Type uitvoer Vast | Verpakking / doos TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Spanning - uitgang (min./vast) 2,5V | Apparaatpakket leverancier SOT-23-3 |
Stroom - uitgang 15 mA | Basisproductnummer |
Tolerantie ±0,5% |