LM4040DYM3-2.5-TR
Productnummer DigiKey
576-1047-2-ND - Tape & Reel (TR)
576-1047-1-ND - Cut Tape (CT)
576-1047-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
LM4040DYM3-2.5-TR
Beschrijving
IC VREF SHUNT 1% SOT23-3
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Shunt Spanningsreferentie IC ±1% SOT-23-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
LM4040DYM3-2.5-TR Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
150ppm/°C
Fabrikant
Microchip Technology
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
35µVrms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - kathode
70 µA
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Referentietype
Shunt
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Vast
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spanning - uitgang (min./vast)
2,5V
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3
Stroom - uitgang
15 mA
Basisproductnummer
Tolerantie
±1%