MCP1252T-33X50I/MS is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Microchip Technology
Op voorraad: 2
Gegevensblad
Laadpomp Schakelregelaar IC Positief Programmeerbaar 3,3V, 5V 1 Uitgang 120mA 8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm breedte)
MCP1252T-33X50I/MS
Productnummer DigiKey
MCP1252T-33X50IMSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP1252T-33X50IMSCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1252T-33X50IMSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1252T-33X50I/MS
Beschrijving
IC REG CHARGE PUMP PROG 1 8MSOP
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP1252T-33X50I/MS Modellen
Categorie
Spanning - ingang (max.)
5,5V
Fabr.
Spanning - uitgang (min./vast)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - uitgang
Status onderdeel
Actief
Frequentie - schakeling
650kHz
Functie
Verhogingsomzetter/verlagingsomzetter
Synchrone gelijkrichter
Nee
Uitvoerconfiguratie
Positief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Type montage
Opbouwmontage
Type uitvoer
Verpakking / doos
Aantal uitgangen
1
Apparaatpakket leverancier
8-MSOP
Spanning - ingang (min.)
2,7V