MCP1501T-10E/CHY
Productnummer DigiKey
MCP1501T-10E/CHYTR-ND - Tape & Reel (TR)
MCP1501T-10E/CHYCT-ND - Cut Tape (CT)
MCP1501T-10E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1501T-10E/CHY
Beschrijving
IC VREF SERIES 1.024V SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Serie Spanningsreferentie IC ±0,1% SOT-23-6
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MCP1501T-10E/CHY Modellen
Categorie
Ruis - 0,1 Hz tot 10 Hz
14µVrms
Fabrikant
Microchip Technology
Ruis - 10 Hz tot 10 kHz
27µVrms
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - ingang
1,65V ~ 5,5V
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Spanning - uitgang (min./vast)
1,024V
Verpakking / doos
SOT-23-6
Stroom - uitgang
20 mA
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Tolerantie
±0,1%
Basisproductnummer
Temperatuurcoëfficiënt
50ppm/°C