MCP1502T-33E/CHY
Productnummer DigiKey
150-MCP1502T-33E/CHYTR-ND - Tape & Reel (TR)
150-MCP1502T-33E/CHYCT-ND - Cut Tape (CT)
150-MCP1502T-33E/CHYDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MCP1502T-33E/CHY
Beschrijving
IC VREF SERIES 3.3V SOT23-6
Standaard levertijd fabrikant
4 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Serie Spanningsreferentie IC ±0,1% SOT-23-6
Categorie
Spanning - ingang
3,5V ~ 5,5V
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C (TA)
Status onderdeel
Actief
Soort
Automotive
Referentietype
Serie
Kwalificatie
AEC-Q100
Spanning - uitgang (min./vast)
3,3V
Verpakking / doos
SOT-23-6
Stroom - uitgang
20 mA
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-6
Tolerantie
±0,1%
Basisproductnummer
Temperatuurcoëfficiënt
7ppm/°C